Zespół Konikowa

Ilona Wyszyńska

Właścicielka stajni, instruktor jazdy konnej, której oczkiem w głowie jest mocarny Napoleon. Tzw. "Królowa", która z dystansem i luzem dba, by wszyscy byli szczęśliwi.

 • Martyna Cholewińska

  Prawa ręka prezesowej, instruktor jazdy konnej. Uwielbiana przez wszystkich, z własnym zdaniem i zasadami. Pilnuje porządku, ale kiedy trzeba daje wsparcie, ciepło i dobrą radę.

 • Katarzyna Dąbrowska

  Instruktor jazdy konnej, prawa noga szefowej. Najmłodsza z ekipy kierownictwa, doskonale rozumie potrzeby i problemy "Kinder Mafii". Ogarnia to wszystko, o czym inni zapominają.

 • Małgorzata Wyszyńska - Kwiatkowska

  Instruktor jazdy konnej, lewa ręka szefowej. Gwiazda stajni, zwraca uwagę wyjątkową urodą, urokliwym uśmiechem i bijącą pozytywną energią. Nieodzowny filar każdej imprezy. Potrafi ogarnąć coś, czego Ty nawet nie zauważasz.

 • Marlena Chodkowska - Peła

  Instruktor jazdy konnej, lewa noga szefowej. Tylko ona jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego czujesz to, co czujesz, myślisz to, co myślisz. Po rozmowie z nią czujesz ulgę i przypływ mocy. Jeden z psychologów stajni!

 • Mariusz Zawadzki

  Instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta, ewidentne dłonie i stopy szefowej. Omnibus - wszystko umie, wszystko zrobi, kopalnia wiedzy i doświadczenia, do tego uszczypliwie miły. Układa konie, nawet te z pozoru niezrównoważone, niezastąpiony element stajennej układanki!

Wsparcie stajni

Przyjaciele, pomocnicy, jeźdźcy i miłośnicy:
Kamil Grzybowski, Małgorzata Grzybowska, Agata Engel - Bernatowicz, Joanna Grzela, Adrian Pikora, Ewa Bernat, Ula Sidorow, Adrian Grzybowski, Maksym Grzybowski, Krzysztof Grzybowski, Rafał Bernatowicz, Jacek od Mariusza :), Ania Radzio i "Ogień Stajni" - dziewczynki.